Najczęściej zadawane pytania

Serwis aktualizowany jest raz w miesiącu – zawsze po ukazaniu się nowego wydania publikacji "Księgowość i Kady w małej firmie".

Wydawcą serwisu jest Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Piszą dla nas eksperci specjalizujący się w tematyce podatkowej, rachunkowej, prawa pracy i ZUS m.in. dotacji i sprawozdań. Wśród nich są specjaliści, którzy swoją wiedzą wspierają Czytelników naszego wydawnictwa już od kilkunastu lat.

Oto jak, krok po kroku, zacząć korzystać z serwisu i publikacji "Księgowość i Kady w małej firmie":

  • Proszę kliknąć w „OFERTA” i wybrać odpowiednią dla siebie. W formularzu rejestracyjnym proszę wpisać dokładnie wszystkie swoje dane (pola oznaczone * są obowiązkowe). 
  • Proszę zwrócić uwagę na poprawność wpisanego adresu e-mail. Po wypełnieniu formularza i kliknięciu na przycisk "wyślij", wyślemy emailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
  • Na podany przez Państwa adres e-mail przyjdzie wiadomość, a w niej login i hasło. Po kliknięciu w LOGOWANIE (prawy górny róg strony) proszę wpisać swój login i hasło w odpowiednie rubryki, następnie proszę kliknąć Zaloguj.

 

E-mail wysyłamy w ciągu 48 godzin. Zawiera on indywidualną nazwę użytkownika (login) i hasło, które umożliwiają rozpoczęcie korzystania z serwisu.

W przypadku, gdy zapomną Państwo, jak brzmi login, proszę skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta - mailem: cok@wip.pl lub telefonicznie: (22) 518 29 29.

W tym przypadku proszę kliknąć tutaj. Po wpisaniu swojego adresu email, zostanie automatycznie wysłane do Państwa nowe hasło (przyjdzie na Państwa adres email).

W każdej chwili można zrezygnować z korzystania z serwisu i publikacji "Księgowość i Kadry w małej firmie". Wystarczy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta - mailem: cok@wip.pl, telefonicznie: (22) 518 29 29 lub faksem (22) 617 60 10.

Telefon

  • 22 518 29 29
  • Poniedziałek-Piątek: 7:00 - 18:00

E-mail

Dane kontaktowe

  • Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
  • ul. Łotewska 9a
  • 03-918 Warszawa
wiper-pixel